Danielle de Wildt


Laurence Bonneville-FR


Jenny Bertrand


Erika Vipond


Alexa Leon


Susan Mead


Sasha Alcoloumbre


Chrissy Ring


Kristin Taylor


Lauren Finkelstein


Heather Corey


ESSENTRICS-instructeur Level 4
Een gecertificeerde ESSENTRICS Level 4 docent heeft meer dan 420 trainingsuren gegeven en alle levels van het ESSENTRICS-certificeringsprogramma met succes afgerond. Een Level 4 instructeur kan met uiteenlopende doelgroepen werken, zoals mensen met blessures en speciale behoeftes, en is geschikt in het geven van zowel groepslessen als privésessies. Level 4 docenten mogen hun eigen lessen maken. 

ESSENTRICS-instructeur Level 1 t/m 3
Een gecertificeerd ESSENTRICS-docent heeft tussen de 120 en 320 trainingsuren gegeven, afhankelijk van het behaalde level. Alleen Level 4 docenten mogen hun eigen routines creëren. Voordat je Level 4 gecertificeerd bent geef je uitsluitend les aan de hand van de Pre Choreographed Workouts van Essentrics.

Honor W1 t/m W4
Dit betekent dat een instructeur aanvullende workshops heeft gevolgd voor zijn/haar certificeringsniveau.

VIND lessen en gecertificeerde docenten

Essentrics Classes at Equinox

 

Miranda & Sahra Esmonde-White, Creators

3431 Rue Stanley, Montreal, Qc H3A1S2, Canada
Tel: +1 514.989.0236
www.essentricsstudio.com

    Daniëlle de Wildt / Head of ESSENTRICS Europe / [email protected]
            Essentrics, Essentrics barre en meer
      
    FITNESSCLUBS Nederland
    Noord-Holland
    Fitness Aalsmeer
    Tiuri Suijkerbuijk
    Vrijdag 8.45-9.45
    Wilma's Pilates, Alkmaar
    Maandag 19.00-20.00
    Zaterdag 9.30-10.30
    Chassé Dance Studio's, Amsterdam
    Turid Dramé 
    Maandag 10.00-11.00
    Woensdag 9.30-10.30
    Club Marnix, Amsterdam
    Esther Greveling
    Zaterdag 9.00-10.00
    The Crunch, Amsterdam
    Jane van Hout
    Woensdag 10.15-11.15
    Zaterdag 8.30-9.30 
    Dans-Dansen, Amsterdam
    Michèle Vernout
    Vrijdag 9.15-10.15 
    Jane van Hout
    Maandag 18.30-19.30
    Dinsdag 8.00-9.00
    Zondag 9.30-10.30
    Zondag 10.30-11.30 (Essentrics release & restore)
    Roos-Anne Bruggeman
    Woensdag 9.15-10.15 
    FemmeGym, Amsterdam 
    Esther Greveling 
    Maandag 8.00-9.00
    Maandag 19.00-20.00
    Jane van Hout
    Woensdag 8.00-9.00
    Ebru Ipek
    Donderdag 19.00-20.00
    Zaterdag 12.00-13.00 
    Fit Earth, Amsterdam
    Roel Schoenmaker
    Maandag 20.00-21.00


    Yvette de Wilde
    Woensdag 9.00-10.00
    Fitness Zuidas, Amsterdam
    Roos Schuring
    Maandag 19.30-20.30 
    Zondag 10.45-11.45 
    De Gymzaal, Amsterdam
    Jimmy Zeehandelaar
    Zaterdag 9.45-10.45
    The Gym Amsterdam, Amsterdam
    Petra Blank
    (privé)les op afspraak
    Hot Flow Yoga Jordaan, Amsterdam
    Angela Kuipers
    Dinsdag 11.00-12.00 
    Hot Flow Yoga Rivierenbuurt, Amsterdam
    Angela Kuipers
    Donderdag 17.00-18.00 (Essentrics barre) 
    MOVE//West, Amsterdam
    Danielle de Wildt
    Maandag 10.15-11.15 
    Dinsdag 18.30-19.30                                                                                     
    Vrijdag 9.00-10.00 (Essentrics barre)
    Inouk Boerma
    Woensdag 18.00-19.00
    Petra Blank
    Maandag 18.00-19.00 (Essentrics barre)
    Zaterdag 10.00-11.00
    OosterGym, Amsterdam
    Yvette de Wilde
    Maandag 9.15-10.15
    Donderdag 9.15-10.15                                                                                                                                                                    
    Ready2Dance, Amsterdam
    Marcel Wigman
    Maandag 18.00-19.00 (Essentrics release & restore)                                                                                                                 Maandag 19.00-20.00
    Dinsdag 19.00-20.00
    Donderdag 20.00-21.00 
    Shape All In, Amsterdam
    Jimmy Zeehandelaar                                                                                                                                                       
    Zondag 11.15-11.15
    Studio Anna Mora, Amsterdam
    Turid Dramé
    Dinsdag 10.15-11.15 
    Spa Zuiver, Amsterdam
    Angela Kuipers 
    Maandag 9.30-10.30 (Essentrics barre)
    Splash Healthclub, Amsterdam
    Ebru Ipek
    Zondag 10.00-11.00 
    Theater Vrijburcht, Amsterdam
    Petra Passage
    Dinsdag 20.00-21.00
    Donderdag 9.00-10.00
    USC Amstelcampus, Amsterdam
    Inouk Boerma
    Woensdag 8.30-9.25
    Zaterdag 11.30-12.25
    USC ClubWest, Amsterdam
    Esther Greveling
    Dinsdag 8.30-9.25
    Zondag 10.15-11.10 
    USC Universum, Amsterdam
    Inouk Boerma
    Maandag 19.00-19.55
    Ebru Ipek
    Woensdag 18.00-18.55 
    R&A Sports & Swimming, Blaricum
    Miranda Hagen - van Amstel
    Dinsdag 20.30-21.30
    Clubmariz, Castricum
    Mariska Tauber
    Woensdag 9.00-10.00                                                                                                                                                                 
    Wilma's Pilates, Egmond a/d Hoef
    Wilma Schooneman
    Maandag 9.00-10.00
    Maandag 9.00-10.00 (Essentrics release & restore)
    Maandag 18.50-19.50
    Maandag 20.05-21.05
    Dinsdag 8.50-9.50
    Woensdag 9.00-10.00
    Woensdag 18.50-19.50
    Woensdag 20.05-21.05
    Donderdag 20.00-21.00
    Vrijdag 9.00-10.00 (Essentrics barre) 
    Enkhuizer Sport centrum, Enkhuizen
    Monique Schrandt
    Maandag 8.30-9.30 & 9.30-10.30 
    Woensdag 20.00-21.00
    Donderdag 10.00-11.00 
    Flow by Fleur, Haarlem
    Fleur Kalbfleisch
    Dinsdag 17.30-18.30 (Essentrics for him)
    Dinsdag 20.00-21.00 
    Woensdag 9.00-10.00
    Woensdag 11.00-12.00 (Essentrics barre)
    Donderdag: 20.00-21.00
    Zaterdag 9.00-10.00 (Essentrics barre) 

      Sportcity, Haarlem
      Marianna Wassenaar
      Maandag 20.00-21.00

      Eline Oostra
      Woensdag 10.15-11.15

      Mirjam van Weerden
      Vrijdag 18.00-19.00 

    Studio BE, Haarlem
    Eline Oostra
    Dinsdag 20.15-21.15
    Urban Flow, Haarlem
    Eline Oostra
    Dinsdag 18.00-19.00
    Vrijdag 9.00-10.00
    Wu Dae, Haarlem
    Marianna Wassenaar
    Maandag 18.00-19.00
    Eline Oostra
    Zaterdag 10.00-11.00
    Sportcity, Huizen
    Petra Borst
    Maandag 9.00-10.00
    Woensdag 19.00-20.00  
    Fitnessclub Friends4Life, Lijnden
    Angela Kuipers
    Donderdag 9.00-10.00
    Sportcentrum De Lunet, Naarden
    Alya Nekhayenko
    Maandag 9.00-10.00
    Maandag 20.30-21.30
    Woensdag 9.00-10.00
    Woensdag 20.30-21.30
    Donderdag 10.00-11.00 (Gentle Stretch)
    Zaterdag 9.00-10.00
    Zaterdag 10.00-10.30 (Essentrics barre - alleen de eerste zaterdag van de maand) 
    Fysiotherapie Spaarndam, Spaarndam
    Inge Fabel
    Donderdag 19.00-20.00 
    Yogaflex, IJmuiden                                                                                                                                                           
  1. Nelleke van de Griend                                                                                                                                                                Zaterdag 9.00-10.00                                                                                                                                                         
    De Dars, Wervershoof
    Mack van der Linden
    Maandag 19.00-20.00
    De Lichplaats, Zaandam
    Marianna Wassenaar
    Donderdag 20.15-21.15
     
    Kenamju, Zandvoort
    Anita Visser
    Zondag 10.00-11.00
    Waves, Zandvoort
    Anita Visscher
    Donderdag 20.00-21.00 
    Gelderland
    Versteegh Dancemasters, Arnhem
    Isabel Nendos-Morais
    Maandag 9.00-10.00
    Laura's ESSENTRICS, Apeldoorn
    Laura Schaduw
    Dinsdag 19.00-20.00
    Optima Forma, Apeldoorn
    Laura Schaduw
    Maandag 10.15-11.15
    Wensink Dance Masters, Apeldoorn
    Isabel Nendos-Morais
    Donderdag 19.30-20.30 
    Gymnastiekvereniging De Kempers, Apeldoorn
    Wilma Albertus
    Donderdag 19.00-20.00 
    The Movement Studio, Nijmegen
    Resi Peters
    Maandag 9.00-10.00
    Woensdag 9.00-10.00
    Donderdag 19.30-20.30 
    Fysio Fit Veenstade, Vaassen
    Belinda Reijerman
    Maandag 9.00-10.00
    Donderdag 10.15-11.15
    Vrijdag 9.00-10.00
    Utrecht
    Basisschook Noorderbreedte, Baarn
    Tiuri Suijkerbuijk
    Dinsdag 21.00 - 22.00
    SportCity, Bilthoven
    Eva Leerdam
    Dinsdag 20.00-21.00 (Essentrics barre)
    Emilie Meijnen
    Donderdag 20.00-21.00
    Zondag 9.00-10.00
    Studio Mariëlle Hose, Den Dolder
    Mariëlle Hose
    Maandag 19.00-20.00 & 20.30-21.30
    Woensdag 9.00-10.00
    WLCombatics, Mijdrecht
    Renée ten Beitel
    Maandag 20.00-21.00
    Donderdag 20.00-21.00 
    Optimal Health Studio, Mijdrecht
    Nanneke Schreurs
    Dinsdag 9.30-10.00
    Woensdag 8.30-9.00
    Vrijdag 12.00-12.40
    Heart Yoga, Utrecht
    Marion Jansen
    Woensdag 18.45-19.45
    De Workout, Utrecht
    Carolien Spiele
    Woensdag 18.00-19.00

    Sterre Ras
    Zondag 10.15-11.15
    Fysio Frankenhof, Wijk bij Duurstede
    Marion Jansen
    Donderdag 18.30-19.30
    Sportcity, Zeist
    Eva Leerdam
    Woensdag 18.00-19.00 (Gentle stretch)
    Woensdag 19.00-20.00
    Zaterdag 9.15-10.15
    Zondag 10.15-11.15 
    Zuid-Holland
    FitFlow Den Haag, Den Haag
    Quirine Knijnenburg
    Maandag 17.15-18.15
    Dinsdag 17.00-18.00 (Essentrics barre)
    Dinsdag 18.00-19.00
    Woensdag 19.00-20.00
    Zondag 10.00-11.00 
    Fit For Free, Dordrecht
    Willemijn van der Togt
    Dinsdag 9.00-10.00
    Donderdag 9.30-10.30
    Zondag 9.15-10.15
    Lifestyle Studio Dordrecht, Dordrecht
    Jolande van der Wal
    Donderdag 20.00-21.00 
    Aarts Sport, Hillegom
    Tiuri Suijkerbuijk
    Woensdag 21.00-22.00
    Donderdag 10.00-11.00
    Vrijdag 20.00-21.00
    Fit for Free, Zwijdrecht
    Willemijn van der Togt
    Donderdag 11.00-12.00
    Friesland
    Leiff, Dokkum
    Steffany Lei
    Maandag 19.00-20.00
    Dinsdag 20.00-21.00 (Essentrics barre)
    Charlotte Bergsma
    Donderdag 19.00-20.00 
    Zeeland
    Omnium, Goes
    Sabine Parent
    Woensdag 18.45-19.45
    Zondag 9.30-10.30
    The Health Garage, Middelburg
    Sabine Parent
    Maandag: 9.00-10.00
    Maandag 10.15-11.15 (Essentrics barre)
    Maandag 16.45-17.45
    Dinsdag 7.15-8.00
    Dinsdag 12.00-12.30
    Dinsdag 18.00-19.00
    Donderdag 7.15-8.00
    Donderdag 12.00-12.30
    Donderdag 16.45-17.45
    Donderdag 18.00-19.00
    Vrijdag 9.00-10.00
    Vrijdag 11.45-12.45 (Essentrics release & restore)
    Zaterdag 8.30-9.30 (Essentrics barre)
    Zaterdag 9.30-10.30
    Ruud Parent
    Woensdag 20.00-21.00
    Zondag 11.30-12.30 
    Carin Widarto
    Woensdag 11.45-12.45 (Essentrics release & restore) 
    Fit-for-All, Middelburg
    Carin Widarto
    Maandag 9.00-10.00
    Vrijdag 9.00-10.00
  1. Noord-Brabant
  1. Loesje Ladies Fit, Best
    Loesje den Otter 
    Maandag 9.30-10.30 
    Woensdag 10.30-11.30
    Donderdag 9.00-10.00 (Essentrics release & restore)
  2. Fleur Ingelse
    Woensdag 19.00-20.00

    Theaterschool Tintelbelle, Dongen
    Yodel van Gelderen
    Maandag 19.00-20.00 
  1. Limburg

    Dizzy Dance, Venray
    Wilma Keijzers
    Dinsdag 19.30-20.30
    Woensdag 9.00-10.00
    Woensdag 19.15-20.15
    Vrijdag 9.00-10.00
    Vrijdag 10.00-11.00 (Essentrics 55+)
    Zondag 11.00-12.00

  2. Kunstcentrum Jerusalem, Venray
    Lonneke Emonts
  3. Dinsdag 9.00-10.00
  4. Donderdag 20.15-21.15
  1. Ninasium, Selfkant-Millen
    Janine Eijck
    Maandag 8.45-9.45
    Maandag 16.30-17.30
  2. Dinsdag 19.30-20.30
  3. Donderdag 19.00-20.00

  4. INSTRUCTEURS

  5.  Noord-Holland

Alya Nekhayenko, Naarden / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]

Anouk van Staveren, Heerhugowaard / ES Instructeur L 1 - Honor W1 / [email protected]

Angela Kuipers, Lijnden / ES Instructeur L3 - Honor W3 / [email protected] 

Anita Visscher, Zandvoort / ES Instructeur L2 – Honor W2 / [email protected]  

Annette Mandos, Amsterdam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]

Carmen Hiemcke, Amsterdam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
Claudia Schaper, Hoorn / ES Instructeur L1 / [email protected]
Daisy Alsemgeest, Amsterdam / ES-Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
Daniela Oonk, Zandvoort / ES-Instructeur L1 - Honor W1/ [email protected] 

Daniëlle de Wildt, Amsterdam / Master Trainer / [email protected] 

Drisia d'Anjou, Amsterdam / ES-Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
Eline Oostra-Kort, Haarlem / ES Instructeur L4 – Honor W4 / [email protected]

Ebru Ipek, Amsterdam / ES Instructeur L2- Honor W2 / [email protected]

Esther Greveling / ES Instructeur L2 - Honor W2 / [email protected]

Eva Henriquez, Amsterdam / ES Instructeur L2 - Honor W2 / [email protected]

Fleur Kalbfleisch, Haarlem /ES Instructeur L4 – Honor W4 /[email protected]

Inouk Boerma, Amsterdam / ES Instructeur L4 – Honor W4 / [email protected]

Inge Fabel, Spaarndam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]

Irene Lapré-Snoek / ES Instructeur L1 / [email protected]

Jane van Hout, Amsterdam / ES Instructeur L4 - Honor W4 / [email protected]

Jessi Nabuurs, Amsterdam / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]  

Jimmy Zeehandelaar, Amsterdam / ES Instructeur L1 – Honor W1 [email protected]

Mack van der Linden,  Wervershoof / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]

Marcel Wigman, Castricum / ES Instructeur L2 - Honor W2 / [email protected]

Marenne Budde, Amsterdam / ES Instructeur L1 / [email protected]
Marianna Wassenaar, Zaandam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]

Mariska Tauber, Castricum / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]

Martine van der Meij, Amsterdam / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]

Michèle Vernout, Amsterdam / ES Instructeur L4 – Honor W4 / [email protected]

Miranda Hagen - van Amstel, Blaricum / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]                 

Mirjam van Weerden, Zandvoort / ES Instructeur L1 - Honor W1/ [email protected]
Monique Schrandt, Enkhuizen / ES Instructeur L1 / [email protected]

Nelleke van de Griend, IJmuiden / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
Peggy Stokkel, Kudelstaart / ES Instructeur L1 / [email protected]
Petra Blank, Amsterdam / ES Instructeur L4 – Honor W4 / petra_blank@icloud.com

Petra Borst, Huizen / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected] 
Petra Passage, Amsterdam / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]

Roos-Anne Bruggeman, Amsterdam / ES Instructeur L1 / [email protected]
Roos Schuring, Duivendrecht / ES In
structeur L1 - Honor W1 / [email protected]

Sara Bicchielli, Amsterdam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected] 

Stephanie Ament, Amsterdam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]

Tiuri Suijkerbuijk, Amsterdam / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]

Turid Dramé, Amsterdam / ES Instructeur L2 - Honor W2 / [email protected]
Yvette de Wilde, Amsterdam / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
Wilma Schooneman, Egmond a/d Hoef / ES Instructeur L4 – Honor W4 /
 [email protected]

    Noord-Brabant 
    Fleur Ingelse, Eindhoven / ES Instructeur L1 / [email protected]
    Laura de Nijs, Bergen op Zoom / ES Instructeur L1 / [email protected]
  1. Leoni Arnold, Den Bosch / ES Instructeur L1 / [email protected]
    Loesje den Otter, Best / ES Instructeur L2 - Honor W1 / [email protected] 
    Yodel van Gelderen, Dongen / ES Instructeur L2 - / [email protected] 
    Gelderland 
  1. Belinda Reijerman, Apeldoorn / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
  2. Isabel Nendos Morais, Apeldoorn / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]
  3. Laura Orth, Apeldoorn / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected] 
  4. Resi Peters, Malden / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
  5. Wilma Albertus, Apeldoorn / ES Instructeur L1 / [email protected]

  6. Limburg
  7. Wilma Keijzers, Venray / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]
    Lonneke Emonts, Venray / ES Instructeur L2 - Honor W2/ [email protected]
    Janine Eijck, Selfkant-Millen / ES Instructeur L1 - [email protected]
    Flevoland
    Roel Schoenmaker, Almere / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Friesland 
    Charlotte Bergsma, Marrum / ES Instructeur L1 - Honor W1/ [email protected]
    Steffany Lei, Dokkum / ES Instructeur L1 / [email protected]
    Overijssel 
    Andrike Dollen, Zwolle / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]
    Utrecht
    Carolien Spiele, Gouda, ES Instructeur L1 / [email protected]
    Emilie Meijnen, Bilthoven, ES Instructeur L2 / [email protected] 

    Eva Leerdam, Zeist / ES Instructeur L4 – Honor W4 / [email protected] 
    Jorien Verdijk, Utrecht / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]
    Laura Bronkhorst, Zeist / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Mariëlle Hose, Den Dolder / ES Instructeur L1 – Honor W1 /
    [email protected] 
    Marjolein Bakker, Mijdrecht / ES Intructeur L1 - Honor W1 /  [email protected]
    Marion Jansen, Utrecht / ES Instructeur L4 - Honor W4 / [email protected]
    Marlies Rovekamp, Utrecht / ES Instructeur L1 – Honor W1 /
    [email protected]
    Nanneke Schreurs, Mijdrecht / ES Instructeur L1- Honor W1 / [email protected]
    Renée ten Beitel, Utrecht / ES Instructeur L2 - Honow W2 / [email protected] 
    Sterre Ras, Utrecht / ES Instructeur L1 – Honor W2  
    Zepha de Roo, Utrecht / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Zeeland 
    Carin Widarto, Middelburg / ES Instructeur L2 - Honor L2 / [email protected]
    Sabine Parent, Goes / ES Instructeur L4 - Honor W4 / [email protected]
    Zuid-Holland 
    Jolande van der Wal, Dordrecht / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Quirine Knijnenburg, Den Haag / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Willemijn van der Togt, Wijnhaarden / ES Instructeur L1 – Honor W1 / [email protected]  

    EUROPA

    FITNESSCLUBS Luxemburg
    lifeharmony.me, Strassen
    Danielle Ribs
    Maandag 14.00-15.00
    Dinsdag 10.30-11.30
    Woensdag 18.30-19.30
    Donderdag 12.30-13.30 

    INSTRUCTEURS België
    Hanne Moors, Lanaken & Hasselt / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected] 

    INSTRUCTEURS Luxemburg
    Danielle Ribs, Strassen / ES Instructeur L4 - Honor W4 - [email protected]

    VIND EEN GECERTIFICEERDE DOCENT IN DUITSLAND
    Janine Eijck, Selfkant-Millen / ES Instructeur L1 - [email protected]

    VIND EEN GECERTIFICEERDE DOCENT IN FRANKRIJK
    Stephanie Taltavull, La Rochelle / ES Instructeur L2 - Honor W1 / [email protected]
    Tessa Diepstraten, St. Loup / ES Instructeur L3 - Honor W1 / [email protected]
    Veronique Dumerq, Parijs / ES Instructeur L1 - Honor W 1 / [email protected] 
    Zsanett Karczagi, Parijs / ES Instruteur L2 - Honor W1 / [email protected]


  1. VIND EEN GECERTIFICEERDE DOCENT IN GRIEKENLAND
    Sara Hamel, Corfu / ES Instructeur L4 - Honor W4 / [email protected]


    VIND EEN GECERTIFICEERDE DOCENT IN SPANJE
    Suzanne Kreulen, Valencia / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]

    VIND EEN GECERTIFICEERDE DOCENT IN DE UK
    Julia Terentyeva, Londen / ES Instructeur L1 / [email protected]
    Sebnem Zorlu-Miles, Londen / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Karine Perrin, Isle of Wight / ES Instructeur L1 / [email protected]
    Lisette Flint-Veenis, Kent / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]
    Cathy Volintiru, Dublin / ES Instructeur L1 / [email protected]

    VIND EEN GECERTIFICEERDE DOCENT IN ZWITSERLAND
    Melanie Prud'Homme, Basel / ES Instructeur L1 - Honor W1 / [email protected]